Vip Dükkan

vipdükkan, ilk olarak 2012 yılının başında kahya bilişim tarafından projelendirilmiştir.Özel alışveriş-private shopping platformudur.Türk tüketicisini gerçek “özel alışveriş” kavramıyla tanıştıran Kahya Bilişim, vipcadde.com ile alışverişe ve modaya yön veren projeleriyle sektördeki güçlü konumunu korumaya devam ediyor.
Private Shopping nedir? 
Bir kapalı devre özel alışveriş sistemidir. Tekstilden dekorasyona,elektronik ürünlerden anne,çocuk ve bebek ürünlerine kadar birçok kategoride binlerce seçkin ürünü %50 net indirimlerle satışa sunar. vipcadde.com her gün yenilenen kampanyalarını görmek ve fırsatlardan yararlanmak için üye olmak ve üyelik için davet almak gerekmektedir.
Kahya Bilişim Kimdir ?
2012 yılı başında kurulan kahya bilişim,  100 kişilik  çalışanıyla Türkiye çapında bir perakende ve hizmet grubudur.Farklı alanlarda sektör liderliğini sürdüren 5 önemli şirkete sahiptir.Katalogla satış, e-ticaret ve perakende kanallarından aktif satış yapan şirket, çok kanallı satış stratejisiyle her yıl başarı grafiğini daha da arttırmak istiyor.
Vip Dükkan
Kurulduğu günden bu yana internet ve e-ticaret projeleri, mobil uygulamalar, mobil pazarlama platformları ve Ar-ge projeleri alanlarında faaliyet göstermektedir.Kahya Bilişim, bilişim sektörünün değişen dinamikleri ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda firmalara altyapı sağlayıcılığının yanı sıra proje bazlı danışmanlık, moderasyon ve içerik temini hizmetleri de sunmaktadır.
Kahya Bilişim Ltd.Şti. uzman ve deneyimli kadrosu ile portföyüne yeni müşteriler eklemenin yanında, müşteri gereksinim ve beklentilerini teknik servis hizmetini zamanında yapmayı mevcut ürün ve sistemleri geliştirmeyi prensip edinmiştir.
VİZYONUMUZ
Pazarımızın gerektirdiği ürünleri yakından takip edip, kadromuzu yenilikler konusunda sürekli bilgi ve deneyim sahibi yaparak müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmet sunmak. Yüksek nitelikli küresel standartlarda oluşturduğu kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almak.
KALİTE POLİTİKAMIZ 
Kahya Bilişim Hizmetleri Ltd.Şti. için hedef müşteri memnuniyetidir. Faaliyette bulunduğu tüm alanlarda proje tasarımı,proje uygulamaları ve servis hizmetleri müşteri gereksinim beklentilerini tam olarak karşılayacaktır.Başta üst yönetim olmak üzere tüm çalışanlar Kahya Bilişim Hizmetleri LTD.ŞTİ.’ nin kalite politikasını uygulamak ve kalite sisteminin etkinliğini geliştirmekten sorumludur.
MİSYONUMUZ
Kahya Bilişim Ltd.Şti. müşterilerinin güvenilir, üstün kaliteli her türlü hizmete ve teknolojiye hızlı ulaşmalarını sağlayarak, iş performanslarını arttırırken maliyetlerini düşürmelerini ve zamandan tasarruf etmelerini sağlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan 2013 Nevresim Takımları başlıklı makalemizde 2013 nevresim takımları, genç nevresim takımları ve nevresim takımları 2012 hakkında bilgiler verilmektedir.

24 views

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar